به اطلاع کلیه علاقمندان به شرکت در سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018) می رساند مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 97/3/31 تمدید گردید.

با توجه به تماس های متعدد و درخواست های تعداد کثیری از اساتید، دانشجویان، محققین و سایر علاقمندان در خصوص تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات همایش ICOPMAS 2018 و موافقت صورت پذیرفته از سوی اعضا محترم کمیته علمی، زمان ارسال چکیده مقالات تا پایان خردادماه تمدید گردید.

در همین راستا ، با توجه به برگزاری همایش در آذر ماه 97 و مهلت باقی مانده جهت ارزیابی و اعلام نتایج مقالات جهت ارائه شفاهی و پوستر ، از تمامی اساتید و دانش پژوهان تقاضا می گردد در مهلت مقرر مقالات خود را نهایی و ارسال نمایند.

سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018) با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی کارشناسان و شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران و سازندگان تجهیزات بندری و دریایی با حضور متخصصین داخلی و خارجی در تاریخ 5 الی 7 آذر 97 در محل هتل المپیک تهران برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند جهت ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی http://icopmas.pmo.ir مراجعه نمایند.