پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد.

 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و مدیریت آن، وضعیت علمی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری، همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را ارزیابی می‌کند.

 بر اساس آیین نامه های ارتقاء و ارزشیابی علمی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر موسسات آموزش عالی، امتیاز شرکت در همایش ها صرفاً به مقالاتی تعلق می گیرد که در پایگاه ISC نمایه شده باشند. لذا به آگاهی می رساند سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018)، با کد اختصاصی 41104-97180 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت گردیده و کلیه مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در این پایگاه نمایه خواهند شد.

جهت مشاهده صفحه اختصاصی همایش در پایگاه استنادی علوم جهان (ISC) اسلام کلیک نمایید.